No. 7202 stojánek

M 7202   M 7202E

 

O   O

 

Cena: 370,- CZK

Ve všech směrech flexibilní stojánek slouží při stavbě plastikových modelů letadel – dvojplošníků, v měřítku 1/72 – 48  v závislosti na jejich velikosti, během barvení, nanášení obtisků a naprosto bezpečnému transportu po přikurtování modelu gumovými oky přes křídla a trup. Díky úhloměrům stojánek umožňuje předem nastavit stupnění obou křídel v rozsahu 30° i samostatně jejich úhel náběhu v rozsahu +/-15°.  Měřítka na základové desce slouží k symetrickému roztažení ramen od osy stojánku, v rozmezí 57 mm – 150 mm. Zafixování křídel gumovými oky k ramenům stojánku a jejich přilepení k trupu ve správné poloze je potom velmi snadné.

Materiál – topolová překližka tl. 3 mm + šroubení, letecká guma 0,5 x 3 mm – slouží k ochraně dosedacích ploch povrchu modelu před poškrabáním, gumová oka pro přikurtování modelu během transportu, podlepky nožiček stojánku, návod sestavení.

K sestavení budete ještě potřebovat: disperzní a CA lepidlo, křížový šroubovák – nejsou  součástí stavebnice.

Recenze:                                                                                                                                         Arrow-Wolf: JH Models – 1:48th-1:24th Scale Building and Painting Jig – Bi plane

UMM-USA – Biplane building, painting and transporting stand from JH Models

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *