No. 4802 stojánek

Cena: 470,- CZK

Ve všech směrech flexibilní stojánek slouží při stavbě plastikových modelů letadel – dvojplošníků, v měřítku 1/48 – 32  v závislosti na jejich velikosti, během barvení, nanášení obtisků a naprosto bezpečnému transportu po přikurtování modelu gumovými oky přes křídla a trup.

Díky úhloměrům stojánek umožňuje předem nastavit stupnění obou křídel v rozsahu  30° a samostatně i jejich úhel náběhu v rozsahu +/-15°.  Měřítka na základové desce slouží k symetrickému roztažení ramen od osy stojánku v rozmezí 84 mm – 242 mm. Zafixování křídel a trupu gumovými oky k ramenům stojánku a jejich přilepení k trupu ve správné poloze je potom velmi snadné.

Materiál – topolová překližka tl. 3 mm + šroubení, letecká guma 0,5 x 3 mm – slouží k ochraně dosedacích ploch povrchu modelu před poškrabáním, gumová oka pro přikurtování modelu během transportu, podlepky nožiček stojánku, návod sestavení.

K sestavení budete ještě potřebovat: disperzní a CA lepidlo, křížový šroubovák – nejsou součástí stavebnice.

Recenze:                                                                                                                                             Arrow Wolf – JH Models – 1:48th-1:24th Scale Building and Painting Jig – Bi-Plane

UMM-USA – Biplane building, painting and transporting stand from JH Models

!! Původní typ obsahuje překližková plata 4802A, 4802B, 4802C + doplňky

M 4802   M 4802E

O   O

!! Inovovaný typ obsahuje pouze překližková plata 4801A, 4802B + doplňky

 

   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *